Atlasīts 2018. gada aprīlis

Visi notikumi

2017.03.15 Valsts robežsardzes priekšnieks devās dienesta vizītē uz Ukrainu

 

Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars devās dienesta vizītē uz Ukrainu, kur trešdien, 15.martā Ļvovā notika Integrētās robežu pārvaldības konference.

 

Konferences mērķis bija valstu pieredzes apmaiņa integrētās robežu pārvaldības principu īstenošanā, palielinot robežu drošības efektivitāti, kā arī sadarbības veicināšana starp robežapsardzības iestādēm pārrobežu noziedzības apkarošanai.

Konferencē piedalījās Ukrainas, Baltkrievijas, Moldovas, Ungārijas un Lietuvas robežapsardzības iestāžu vadītāji, kā arī pārstāvji no Eiropas robežu un krasta apsardzes aģentūras (FRONTEX), Eiropas Savienības padomdevēju misijas Ukrainā (EUAM), Eiropas Savienības Robežas palīdzības misijas Ukrainai un Moldovai (EUBAM) un Starptautiskās migrācijas organizācijas (IOM).

Konferenci rīkoja IOM, sadarbībā ar Ukrainas Valsts robežsardzes dienestu un Baltkrievijas Republikas Valsts robežapsardzības komiteju, Eiropas Savienības finansētā projekta "Uzraudzības un divpusējās koordinācijas gar Baltkrievijas un Ukrainas kopējo robežu kapacitātes stiprināšana" (SURCAP - II) ietvaros.

VRS priekšnieks dienesta vizītē Ukrainā 15.03.2017.

 

 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore, tālr. 67075739, mob. 28364592, e-pasts: kristine.petersone@rs.gov.lv