Atlasīts 2018. gada aprīlis

Visi notikumi

2017.03.16 Igaunijā notikusi policijas, robežapsardzības un migrācijas dienestu vadītāju un ekspertu ikgadējā sanāksme

 

2017.gada 14. - 15.martā Igaunijā (Tallinā) notika Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas policijas, robežapsardzības un migrācijas dienestu vadītāju un ekspertu ikgadējā sanāksme, kurā Valsts robežsardzi pārstāvēja VRS Galvenās pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieks pulkvedis Guntis Pujāts un VRS Aviācijas pārvaldes dienesta priekšnieks majors Andrejs Kasatkins.

Sanāksmes laikā tika pārrunāti aktuālākie jautājumi par esošo sadarbību starp iestādēm pārrobežu noziedzīgo nodarījumu mazināšanai, iestāžu pieredze migrantu / patvēruma meklētāju pārvietošanas un integrācijas jautājumos, kā arī Igaunijas prezidentūras Eiropas Savienības padomē 2016.gada II pusgada plāni.

Pasākuma noslēgumā sanāksmes dalībnieki tikās ar Igaunijas prezidenti Kersti Kaljulaid.

Policijas, robežapsardzības un migrācijas dienestu vadītāju un ekspertu sanāksme Igaunijā 14.-15.03.2017.Policijas, robežapsardzības un migrācijas dienestu vadītāju un ekspertu sanāksme Igaunijā 14.-15.03.2017.Policijas, robežapsardzības un migrācijas dienestu vadītāju un ekspertu sanāksme Igaunijā 14.-15.03.2017.

 

Informāciju sagatavoja:  Māris Domiņš
VRS GP Administratīvās pārvaldes Starptautiskās sadarbības un protokola nodaļas priekšnieks