Atlasīts 2018. gada jūnijs

Visi notikumi

2017.03.19 Ar Latvijas robežsargu atbalstu Vidusjūras reģionā aiztur trīs tonnas marihuānas

Februārī Latvijas Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes amatpersonas ar lidmašīnu piedalījās FRONTEX Aģentūras koordinētajā kopīgajā operācijā "TRITON 2017" Itālijā.

Latvijas un citu ES dalībvalstu jūras un gaisa vienības kopīgās pārtveršanas aktivitātes laikā aizturēti 3 narkotisko vielu pārvadātāji, kuri mēģināja lielā apmērā (aptuveni 3 tonnas) pārvietot narkotiskās vielas (marihuānu) ar ātrgaitas kuteri Vidusjūras reģionā.

Itālijas Krasta apsardzes komandieris dalībvalstu pārstāvju tikšanās laikā izteica pateicību par ievērojamo ieguldījumu noziedzīgā nodarījuma veiksmīgā atklāšanā, kā arī uzsvēra Latvijas Valsts robežsardzes personāla augsto profesionalitāti.

Latvijas Valsts robežsardzes dalība FRONTEX Aģentūras koordinētajās kopīgās operācijās uz sauszemes, jūras un gaisa robežām ir pierādījusi, ka tās personāls ir augsti kvalificēts, disciplinēts un vienmēr motivēts noteikto mērķu sasniegšanai, tādejādi iemantojot gan FRONTEX Aģentūras, gan arī citu valstu kolēģu cieņu un atzinību.

 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore, tālr. 67075739, mob. 28364592, e-pasts: kristine.petersone@rs.gov.lv