Atlasīts 2018. gada jūnijs

Visi notikumi

2017.04.13 Valsts robežsardzes koledžā viesojās Baltkrievijas Republikas amatpersonas

 

No 2017.gada 11.aprīļa līdz 13.aprīlim notika Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas Robežsardzes institūta amatpersonu vizīte Valsts robežsardzes koledžā (turpmāk - VRK), ar mērķi pieredzes apmaiņai informācijas tehnoloģiju pielietošanai mācību procesā.

Baltkrievijas delegācijas pārstāvji - Valsts robežapsardzības komitejas Informācijas tehnoloģiju pārvaldes priekšnieka vietnieks pulkvežleitnants Dmitrijs Tavreļs, Robežsardzes institūta Informācijas tehnoloģiju nodaļas priekšnieks majors Pāvels Andrijanovs un Robežsardzes institūta Informācijas sistēmu ekspluatācijas nodaļas priekšnieks kapteinis Eduards Dehterenko tikās ar VRK Vispārizglītojošo priekšmetu katedras lektoru pulkvežleitnantu Janu Pavloviču un VRK Informātikas un sakaru nodaļas vadītāju majoru Vilni Volcīti, lai iepazītos ar VRK praksi e-apmācību attīstībā un dažādu IT risinājumu ieviešanā.

Savukārt VRK amatpersonas iepazinās ar Baltkrievijas Robežsardzes institūta labāko praksi IT izmantošanā un robežsargu profesionālajā sagatavošanā. Viesi apskatīja VRK materiāli tehnisko bāzi, Kinoloģijas centru, Lauku mācību centru „Janapole".

Baltkrievijas delegācija apmeklēja arī Latvijas Republikas Austrumu robežu - Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes Silenes robežkontroles punktu.

Vizīte notika pamatojoties uz Latvijas Republikas Valsts robežsardzes ielūgumu un saskaņā ar Latvijas Republikas Valsts robežsardzes un Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas kopīgo pasākumu plānu 2017.gadam.

Baltkrievijas delegācija VRK 11.-13.04.2017

Foto: Artis Vītols, VRK
Informāciju sagatavoja: Valentīna Terehova,
Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze,
tālrunis 64603680, 26551139, e-pasts:valentina.terehova@rs.gov.lv