Atlasīts 2018. gada augusts

Visi notikumi

2017.10.05 Valsts robežsardzes koledžā viesojās Baltkrievijas Republikas amatpersonas

 

No šī gada 3.oktobra līdz 5.oktobrim notika Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas Robežapsardzības dienesta institūta amatpersonu vizīte Valsts robežsardzes koledžā ar mērķi īstenot kopējās nodarbības robežapsardzības personāla profesionālai sagatavošanai.

Baltkrievijas delegācijas sastāvā šogad viesojās Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas Robežapsardzības dienesta institūta Robežsardzes dienesta katedras vecākais pasniedzējs majors Viktors Budjko un Robežsardzes dienesta struktūrvienību operatīvās darbības nodrošināšanas disciplīnu katedras vecākais pasniedzējs majors Antons Riliks.

Pasniedzēji iepazinās ar VRK darbību, mācību procesa organizēšanu, apskatīja VRK materiāli tehnisko bāzi: mācību administratīvo korpusu, muzeju, bibliotēku un Profesionālās un taktiskās apmācības centru „Janapole", kā arī apsprieda sadarbības stiprināšanas virzienus.

Kopā ar Latvijas delegācijas pārstāvjiem - VRK Robežsardzes un imigrācijas dienestu priekšmetu katedras docentu pulkvežleitnantu Robertu Vikaini un asistenti kapteini Intu Silinieci viesi apsprieda aktualitātes tehnisko līdzekļu nodrošināšanā. Baltkrievu pasniedzēji VRK kadetiem arī novadīja nodarbības tehnisko līdzekļu izmantošanā robežapsardzībā un apmeklēja VRS Daugavpils pārvaldes Silenes I kategorijas robežkontroles punktu.

Vizīte notika pamatojoties uz Latvijas Republikas Valsts robežsardzes ielūgumu un saskaņā ar Latvijas Republikas Valsts robežsardzes un Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas kopīgo pasākumu plānu 2017.gadam.

Baltkrievijas delegācijas vizīte 03.-05.10.2017

Foto: Artis Vītols, VRK
Informāciju sagatavoja: Valentīna Terehova,
Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze,
tālrunis 64603680, 26551139, e-pasts:valentina.terehova@rs.gov.lv