Atlasīts 2018. gada augusts

Visi notikumi

2017.10.05 Valsts robežsardzes kinoloģijas speciālisti apmeklē Gruziju un nodod piecus dienesta suņus

 

Šī gada 4. un 5.oktobrī saskaņā ar „Sadarbības plānu 2017.gadam starp Valsts robežsardzi un Gruzijas Iekšlietu ministrijas par robežas drošību atbildīgajām struktūrvienībām" Gruziju apmeklēja Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas dienesta priekšnieks pulkvedis Uldis Barkāns un Kinoloģijas centra galvenais inspektors kapteinis Atis Ozers.

Vizītes laikā „Kinoloģijas dienestu kapacitātes attīstīšana robežapsardzības iestādēs Moldovā un Gruzijā" projekta ietvaros Gruzijas Iekšlietu ministrijas Robežpolicijas un Patruļpolicijas departamenta Kinoloģijas dienestu amatpersonām tika nodoti pieci dienesta suņi ar speciālo ekipējumu un apmācības ierīcēm.

Svinīgajā pasākumā, kas veltīts dienesta suņu nodošanai Gruzijas pusei, piedalījās Robežpolicijas priekšnieka pienākumu izpildītājs Levan Čabukiani, Latvijas vēstnieka pienākumu izpildītāja M.Siliņa, Valsts robežsardzes sakaru virsnieki, Robežpolicijas Kinoloģijas centra priekšnieks un citi Robežpolicijas un Patruļpolicijas departamenta virsnieki.

Pasākuma laikā Kinoloģijas dienesta priekšnieks pulkvedis Uldis Barkāns ar Robežpolicijas un Patruļpolicijas pārstāvjiem parakstīja dienesta suņu pieņemšanas nodošanas aktus.

Suņu nodošana Gruzijai 04.-05.2017

Suņu nodošana Gruzijai 04.-05.2017

Suņu nodošana Gruzijai 04.-05.2017

Suņu nodošana Gruzijai 04.-05.2017

Informāciju sagatavoja: Edmunds Ļuļs,
Valsts robežsardzes sakaru virsnieks