Atlasīts 2018. gada jūlijs

Visi notikumi

2017.10.13 Norisinās Latvijas un Baltkrievijas robežapsardzības iestāžu priekšnieku tikšanās

 

No 12. - 13.oktobrim Latvijas Republikas Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars tiekas ar Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas priekšsēdētāju ģenerālmajoru Anatoliju Lappo.

Vizītes ietvaros tiek pārrunāta situācija uz Latvijas un Baltkrievijas valstu robežām, kopīgo pasākumu plāns 2017. gadam, kā arī iestāžu vadītāju iepriekšējās tikšanās laikā pieņemto lēmumu realizācijas gaita. Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas delegāciju iepazīstinās ar Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centra "Daugavpils", Silenes robežapsardzības nodaļas un Silenes robežkontroles punkta uzdevumiem, infrastruktūru un izmantojamo aprīkojumu.

Vizītes laikā notika arī Latvijas un Baltkrievijas robežapsardzības iestāžu priekšnieku tikšanās protokola parakstīšana.

Vizīte organizēta pamatojoties uz Valsts robežsardzes un Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas parakstīto kopīgo pasākumu plānu 2017. gadam.

Sadarbība starp Valsts robežsardzi un Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komiteju notiek balstoties uz 2013. gada 10. aprīlī parakstīto „Latvijas Republikas valdības un Baltkrievijas Republikas valdības līgumu par Latvijas-Baltkrievijas valsts robežas režīmu", 2014. gada 10. aprīlī parakstīto „Protokolu par sadarbību starp Latvijas Republikas Valsts robežsardzi un Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komiteju.

 LV-BLR robežapsardzes vadītāju tikšanās 12.10.2017

LV-BLR robežapsardzes vadītāju tikšanās 12.10.2017

LV-BLR robežapsardzes vadītāju tikšanās 12.10.2017

FOTO: Jolanta Babiško, VRS GP
Informāciju sagatavoja: Jolanta Babiško,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste, tālr. 67075617, mob. 20364206, e-pasts: jolanta.babisko@rs.gov.lv