Atlasīts 2018. gada augusts

Visi notikumi

2017.10.10 Norisinās Azerbaidžānas robežu un migrācijas kontroles dienestu pārstāvju vizīte Valsts robežsardzē

 

Realizējot Eiropas Savienības projektu MOBILAZE, kura mērķa valsts un iestādes ir Azerbaidžānas robežu un migrācijas kontroles dienesti, un kuru īsteno Starptautiskās migrācijas politikas attīstības centrs (ICMPD) un LR IeM Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, š.g. 10.-13.oktobrī notiek Azerbaidžānas robežu un migrācijas kontroles dienestu pārstāvju vizīte Latvijā dokumentu izpētes jomā.

Vizītes ietvaros Valsts robežsardzes Galvenajā pārvaldē VRS Galvenās pārvaldes Ekspertīžu dienesta priekšniece pulkvežleitnante Gunta Laganovska sniedza ieskatu par institūcijas pieredzi dokumentu drošības jautājumos, kā arī vizītes laikā Azerbaidžānas delegācija iepazinās ar dokumentu I un II līnijas robežpārbaužu praksi VRS Rīgas pārvaldes Lidostas "Rīga" robežkontroles punktā, VRS Ludzas pārvaldes Terehovas I kategorijas robežkontroles punktā un VRS Ludzas pārvaldes Zilupes I kategorijas dzelzceļa robežkontroles punktā. Vizītes noslēgumā delegācija apmeklēja Valsts robežsardzes koledžu, kur iepazinās ar apmācību procesu darbam ar ceļojuma dokumentiem.

Apmācību vizīte Mobilize ietvaros 10.10.2017

FOTO: Jolanta Babiško, VRS GP 
Informāciju sagatavoja: Inguna Neimane,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Starptautiskās sadarbības un protokola nodaļas vecākā inspektore