Atlasīts 2018. gada oktobris

Visi notikumi

2017.12.20 Noritēja Valsts robežsardzes un Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas starptautiskās sadarbības pārstāvju tikšanās

2017. gada 20. - 21. decembrī Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldē norisinājās Latvijas Republikas Valsts robežsardzes un Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas starptautiskās sadarbības struktūrvienību priekšnieku un pārstāvju tikšanās.

Tikšanās laikā tika pārrunāta "Latvijas Republikas Valsts robežsardzes un Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas kopīgo pasākumu plāns 2018. gadam", apspriestas Latvijas un Baltkrievijas robežapsardzības iestāžu iespējas Eiropas Savienības un citu finanšu instrumentu finansējuma apgūšanā, kā arī uzklausīts Valsts robežsardzes sakaru virsnieka Baltkrievijas Republikā pulkveža Aleksandra Petrovska ziņojums par darbības rezultātiem 2017. gadā.

Latvijas Republikas Valsts robežsardzes un Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas starptautiskās sadarbības pārstāvju tikšanās notiek saskaņā ar "Latvijas Republikas Valsts robežsardzes un Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas kopīgo pasākumu plānu 2017. gadam".

LV-BLR tikšanās 20-21.12.2017

LV-BLR tikšanās 20-21.12.2017

FOTO: Romualds Stašāns, VRS DAP
Informāciju sagatavoja: Vita Berežkova,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Starptautiskās sadarbības pārvaldes Starptautiskās sadarbības un protokola nodaļas vecākā speciāliste