Atlasīts 2019. gada februāris

Visi notikumi

2018.02.06 Valsts robežsardzes Ventspils pārvalde piedalījās seminārā “Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās”

Šā gada 6. februārī Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes pārstāvji piedalījās Valsts izglītības attīstības aģentūras Informācijas un karjeras atbalsta departamenta rīkotajā seminārā "Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās", lai popularizētu robežsarga profesiju.

Semināra mērķis bija iepazīstināt iestāžu karjeras atbalsta speciālistus, skolotājus un jauniešus ar iekšlietu un aizsardzības nozares karjeras iespējām, sniegt informāciju par izglītības un darba iespējām Valsts robežsardzē, Nacionālajos bruņotajos spēkos, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestā un Valsts policijā.

Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes Robežkontroles un imigrācijas kontroles dienesta galvenā inspektore kapteine Sanita Krūmiņa informēja dalībniekus par izglītības, dienesta un karjeras iespējām Valsts robežsardzē, kā arī demonstrēja videomateriālus par mācībām Valsts Robežsardzes koledžā un Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldi. VRS Ventspils pārvaldes Jūras robežuzraudzības dienesta Apskates un kontroles nodaļas galvenais inspektors kapteinis Ingus Linde un VRS Ventspils pārvaldes Jūras robežuzraudzības dienesta Apskates un kontroles nodaļas inspektors kaprālis Mārtiņš Kite klātesošajiem stāstīja par Apskates un kontroles nodaļas darba specifiku, rādīja bruņojumu un speclīdzekļus.

Semināra dalībnieki ar interesi klausījās par plašajām darba iespējām Valsts robežsardzē un citās iekšlietu un aizsardzības jomās. Jaunieši labprāt apskatīja bruņojumu, speclīdzekļus un uzdeva jautājumus par mācībām Valsts Robežsardzes koledžā un robežsarga darbu. Visiem semināra dalībniekiem tika izdalīti Ventspils pārvaldes informatīvie bukleti.

VEP seminārā Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās 06.02.2018

VEP seminārā Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās 06.02.2018

VEP seminārā Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās 06.02.2018

VEP seminārā Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās 06.02.2018

Informāciju sagatavoja: Laura Maškevica,
Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes vecākā speciāliste (pārvaldes priekšnieka palīdze)
Laura Maškevica, 63604802, e-pasts: laura.maskevica@rs.gov.lv