Atlasīts 2018. gada decembris

Visi notikumi

2018.03.01 Sadarbības reģionālās grupas sēde Ventspilī

Šā gada 1.martā Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes telpās tika organizēta Sadarbības reģionālā grupas sēde, kurā piedalījās Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes, Valsts ieņēmuma dienesta Muitas pārvaldes Kurzemes muitas kontroles punkta daļas, Pārtikas un Veterinārā dienesta Robežkontroles departamenta, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes un Valsts vides dienesta amatpersonas.

Sēdi atklāja Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes priekšnieka pienākumu izpildītājs pulkvežleitnants Kaspars Fišmeisters, kurš informēja klātesošos par šī brīža situāciju uz valsts robežas un aktualitātēm Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes atbildības teritorijā.

Sēdes darba kārtībā tika iekļauti un sēdes gaitā izskatīti jautājumi, kas skar Šengenas novērtēšanas uz jūras un gaisa robežām imitācijas rezultātus, sagatavošanās pasākumus Šengenas novērtēšanai, sadarbības organizāciju 2018.gadā, robežšķērsošanu, amatpersonu apmācības iespējas, informācijas apmaiņu un citas aktualitātes.

Šādas tikšanās nodrošina būtisku atbalstu Valsts robežsardzes, Valsts policijas, Pārtikas un veterinārā dienesta un Valsts vides dienesta savstarpējai sadarbībai.

Sadarbības reģionālās grupas sēde Ventspilī 01.03.2018

Sadarbības reģionālās grupas sēde Ventspilī 01.03.2018

FOTO: Laura Maškevica, VRS VEP
Informāciju sagatavoja: Laura Maškevica,
Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes vecākā speciāliste (priekšnieka palīdze)
Laura Maškevica, 63604802, e-pasts: laura.maskevica@rs.gov.lv