Atlasīts 2019. gada jūnijs

Visi notikumi

2018.08.31 Valsts robežsardzes koledžas personāls devās izglītojošā ekskursijā

Augusta pēdējā dienā Valsts robežsardzes koledžas personāls un viņu bērni devās izglītojošā ekskursijā uz Latvijas austrumu robežu.

Valsts robežsardzes koledža sadarbībā ar Valsts robežsardzes Aviācijas un Ludzas pārvaldēm nodrošināja iespēju apmeklēt Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldi un Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes Opoļu robežapsardzības nodaļu.

Ekskursija sākās ar Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes apmeklējumu, kur apskatei tika piedāvāti robežsardzes helikopteri. Ekskursijas laikā amatpersonas pastāstīja par dienesta specifiku Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldē, kā arī atbildēja uz ekskursantus interesējošiem jautājumiem.

Turpinājumā ekskursanti tika nogādāti līdz pārgājiena uzsākšanas vietai - Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes Opoļu robežapsardzības nodaļai, kur ieguva informāciju par nodaļas funkcijām un darbību, apskatīja dienesta telpas un ikdienā izmantojamo robežsargu tehniku. Pēc robežapsardzības nodaļas apskates ekskursanti devās pārgājienā gar Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas valsts robežu līdz novērošanas tornim.

Ekskursijas mērķis - personāla profesionālās identitātes un piederības attīstīšana, popularizējot Valsts robežsardzi un piesaistot potenciālos kandidātus dienestam Valsts robežsardzē.

vrk-ekskursija-uz-robezu-31.08.2018_01.jpg

vrk-ekskursija-uz-robezu-31.08.2018_02.jpg

vrk-ekskursija-uz-robezu-31.08.2018_03.jpg

Foto: Dace Lomanovska, VRK
Informāciju sagatavoja: Diāna Deņisova,
Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze,
tālrunis 64603680, 26551139, e-pasts:diana.denisova@rs.gov.lv