Atlasīts 2019. gada aprīlis

Visi notikumi

2018.10.29 VRS Ludzas pārvaldes robežsargi informatīvā pasākuma ietvaros apmeklē Ciblas pirmskolas izglītības iestādi

Šī gada 29.oktobrī Valsts robežsardzes (VRS) Ludzas pārvaldes amatpersonas Ciblas pirmskolas izglītības iestādes audzēkņiem sniedza ieskatu VRS dienesta darbībā un demonstrēja dienestā izmantojamos speclīdzekļus.

Lai popularizētu robežsargu profesiju izglītības iestādēs un bērnos radītu izpratni par VRS, pie skolēniem viesojās VRS Ludzas pārvaldes vecākās inspektores (pārvaldes priekšnieka palīdzes) pienākuma izpildītāja Egita Ozere kopā ar Ludzas II kategorijas dienesta amatpersonām vecākiem inspektoriem Sanitu Ļahnoviču un Aivaru Saukānu, kā arī Robežkontroles un imigrācijas kontroles Kinoloģijas nodaļas inspektoriem (kinologiem) Vilmu Pentjušu ar dienesta suni UFFI un Vjačeslavu Cirski ar dienesta suni STRICK.

Mazajiem interesentiem bija iespēja aplūkot robežsargu speclīdzekļus - vestes, stekus, aizsarglīdzekļus.

Pasākuma noslēgumā kinologi ar dienesta suņiem sniedza ieskatu kinologa darba specifikā un demonstrēja aizraujošus paraugdemonstrējumus.

Bērni un skolotāji izteica pateicību par iespēju iepazīties ar Valsts robežsardzes darbību.

 /faili/images2018//informativs-pasakums-ciblas-pii-29.10.2018_01.jpg /faili/images2018//informativs-pasakums-ciblas-pii-29.10.2018_02.jpg

/faili/images2018//informativs-pasakums-ciblas-pii-29.10.2018_03.jpg

Foto: Egita Ozere, VRS LUP
Informāciju sagatavoja: Egita Ozere,
Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes vecākās inspektores (pārvaldes priekšnieka palīdzes) pienākumu izpildītāja, tālr. 65703903, e-pasts: egita.ozere@rs.gov.lv