Atlasīts 2019. gada aprīlis

Visi notikumi

2019.02.06 Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldē notika darba tikšanās

Šī gada 6. februārī Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldē notika darba tikšanās ar Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālās administrācijas un Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Licencēšanas un atļauju sistēmas biroja pārstāvjiem.

Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālās administrācijas direktora vietnieks Raitis Čakstiņš informēja klātesošos par Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālās administrācijas funkcijām un galvenajiem uzdevumiem, kā arī informēja par aktualitātēm dabas aizsardzības politiku sugu un biotopu aizsardzības jomā. Savukārt Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Licencēšanas un atļauju sistēmas biroja pārstāvji dalījās pieredzē nelikumīgas zvejas apkarošanā, kā arī sniedza informāciju par nelikumīgās zvejas tendencēm, tās apkarošanas praktiskajiem aspektiem un attīstības perspektīvām.

Tikšanās laikā iegūtā informācija būtiski pilnveidos Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes struktūrvienību amatpersonu kompetenci dabas resursu saglabāšanas un saimnieciskās darbības noteikumu ievērošanas kontroles jomā, ka arī stiprina Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes sadarbību ar speciāli pilnvarotām valsts iestādēm - kā informācijas apmaiņas, tā arī praktiskā atbalsta sniegšanas jomā.

/faili/images2019//vep-darba-tiksanas-06.02.2018_01.jpg

 

FOTO: Laura Maškevica

Informāciju sagatavoja: VRS VEP