Atlasīts 2020. gada februāris

Visi notikumi

2020.02.06 Valsts robežsardzes priekšnieks piedalījās FRONTEX Aģentūras 78. Valdes sēdē

 

No 5. līdz 6. februārim Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts piedalījās FRONTEX Aģentūras 78. Valdes sēdē, kas norisinājās Polijas galvaspilsētā Varšavā.

Valdes sēdes laikā izskatīja jautājumus un pieņēma lēmumus, kas saistīti ar finanšu kārtības projektu Eiropas Robežu un krasta apsardzes pastāvīgā korpusa 2. un 3. kategorijai, pastāvīgā korpusa profilu un izvietojuma plānu, kā arī pastāvīgā korpusa ikgadējo un daudzgadējo programmēšanas pašreizējo situāciju, iekļaujot operacionālās vajadzības 2021. gadam, dalībvalstu profilu iesaisti un profilu indikatīvo plānošanu nākamajiem gadiem.

Valdes sēdes laikā Valdes locekļiem tika prezentēta 2019. gada budžeta izlietošana, pastāvīgā korpusa 1.kategorijas formas tērpa dizaina paraugi un specifikācijas elementi, kā arī stratēģiskā riska analīze, kas papildinās Eiropas Integrētās robežu pārvaldības politikas ciklu, un precizētais Kopīgo Riska analīzes modelis (CIRAM 3.0).

 

Informāciju sagatavoja: Jurijs Skorodihins, Valsts robežsardzes Eiropas Savienības lietu pārvaldes Kopīgo operāciju nodaļas priekšnieks, tālr.: 67913455, mob.: 26595629, e-pasts: Jurijs.Skorodihins@rs.gov.lv