Atlasīts 2020. gada septembris

Visi notikumi

2020.09.02 Robežsargs pārtrauc dzērājšofera dalību ceļu satiksmē

 

Trešdien, 2. septembrī robežsargs pēc pakaļdzīšanās Rucavas novadā apturēja kādu Volkswagen Golf automašīnu un pārtrauca alkohola reibumā esošā autovadītāja turpmāku dalību ceļu satiksmē.

Vakar, Rucavas pagastā Ventspils pārvaldes Kurzemes dienesta vecākais inspektors, esot no dienesta brīvajā laikā, kļuva par liecinieku tam, kā kādas automašīnas Volkswagen Golf vadītājs izraisa ceļu satiksmes negadījumu un neapstājoties dodas prom no notikuma vietas. Robežsargs nekavējoties uzsāka pakaļdzīšanos, uz autoceļa aptuveni 50 kilometri no Lietuvas robežas bēgošo auto apturēja un aizturēja transportlīdzekļa vadītāju, kurš bija manāmā alkohola reibumā.

Uz notikuma vietu tika izsauktas Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas, kuras ar alkohola testa palīdzību 1987. gadā dzimušā vīrieša izelpā konstatēja 2,95 promiles.

 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore, tālr. 67075739, mob. 28364592, e-pasts: kristine.petersone@rs.gov.lv