Uz sākumu >  >
 Atlasīts 2018. gada janvāris

Visi notikumi

2017.12.21 Norisinājās sporta sacensības „Ziemassvētku kauss 2017”

Š.g. decembrī Valsts robežsardzes koledžā (VRK) norisinājās par tradīciju kļuvušās ikgadējās sporta sacensības „Ziemassvētku kauss".

Š.g. 13.decembrī organizētas sacensības šaušanā, ar mērķi pilnveidot VRK pastāvīgā personāla šaušanas iemaņas un noskaidrot labākos VRK šāvējus individuālajā vērtējumā, bet 21.decembrī - sporta sacensības VRK kadetiem (basketbols, florbols, šautriņu mešana, futbols un jautrā stafete), ar mērķi nostiprināt fizisko un profesionālo sagatavotību, veicināt sadarbību starp VRK Profesionālās izglītības dienesta (Prof.ID) struktūrvienībām un attīstīt komandas garu un vienotības sajūtu.

Svinīgajā sanāksmē (veltītā Valsts robežsardzes atjaunošanas 26.gadadienai) š.g. 13.decembrī tika apbalvoti trīs labākie individuālie dalībnieki šaušanā ar pistoli GLOCK-17 Mod 2:
1.vieta - VRK Militārās un fiziskās sagatavošanas priekšmetu katedras lektoram pulkvežleitnantam Andrejam Garkalnam;
2.vieta - VRK Robežsardzes un imigrācijas dienestu priekšmetu katedras asistentam virsleitnantam Eduardam Agafonovam;
3.vieta - VRK Prof.ID Pirmās mācību rotas komandierim majoram Sergejam Nazarovam.

Š.g. 21.decembrī VRK Prof.ID kadetu sporta sacensībās par uzvarētājiem kļuva VRK Prof.ID Trešā mācību rota, 2.vietu izcīnīja VRK Prof.ID Pirmā mācību rota un 3.vietā ierindojās VRK Prof.ID Otrā mācību rota.