2019. gada 24. jūnijs
e-pakalpojumi
21.01.2015.

 

Projekta "Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas sakaru virsnieka punkta attīstības turpināšana Baltkrievijas Republikā un Gruzijā" īstenošanas gaita uz 21.01.2015.


 

ESavieniba.gif   Solidaritates-fonds.gif   Atgriesanas-fonds.gif 

Latvijas Valsts robežsardzes sakaru virsnieki Gruzijā atskaitās par padarīto

Š.g. 21. janvārī Tbilisi notika Valsts robežsardzes sakaru virsnieku Gruzijā darbības rezultātu kārtējā atskaite.

Ar darba atskaitēm klātesošos iepazīstināja Latvijas Valsts robežsardzes sakaru virsnieks (imigrācijas jautājumos) pulkvedis Edmunds Ļuļs un Valsts robežsardzes sakaru virsnieks (dokumentu eksperts) kapteinis Edgars Dokāns. Latvijas amatpersonas akcentēja sadarbību un tālāku tās attīstības potenciālu ar Gruzijas Iekšlietu ministrijas struktūrvienībām, kas iesaistītas robežu drošības nodrošināšanā.

Ar darba pārskatu par aktualitātēm migrācijas jomā klātesošos iepazīstināja arī Valsts robežsardzes sakaru virsnieks (imigrācijas jautājumos) Baltkrievijā pulkvedis Oļegs Voloncevičs un Valsts robežsardzes sakaru virsnieks (imigrācijas jautājumos) Krievijas Federācijā pulkvežleitnants Raimonds Deičmanis.

Atskaites sanāksmes dalībnieki uzklausīja Latvijas, Lietuvas un Igaunijas robežapsardzības iestāžu prezentācijas par nelegālās migrācijas tendencēm Baltijas reģionā un pretdarbības tām rezultātiem 2014.gadā.

Atskaites sanāksmē piedalījās Latvijas vēstniecības Gruzijā amatpersonas, Latvijas Valsts robežsardzes, Lietuvas Republikas Iekšlietu ministrijas Robežsardzes dienesta, Igaunijas Policijas un robežsardzes pārvaldes Robežsardzes departamenta amatpersonas, Somijas, Francijas, Austrijas, Lietuvas, Igaunijas Gruzijā akreditētā diplomātiskā korpusa pārstāvji, Gruzijas Iekšlietu ministrijas migrācijas departamenta, Gruzijas Iekšlietu ministrijas Patruļpolicijas departamenta, Gruzijas robežpolicijas pārstāvji, starptautisko organizāciju, kā arī aviokompāniju „airBaltic", „Wizz Air" pārstāvji.

Uzrunājot sanāksmes dalībniekus, Latvijas vēstniece Gruzijā Elita Gavele akcentēja Latvijas Valsts robežsardzes paveikto nelegālās migrācijas un dokumentu viltošanas apkarošanā, kā arī vienotās Šengenas zonas stiprināšanā.

Noslēgumā Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes starptautiskās sadarbības un protokola nodaļas priekšnieks pulkvežleitnants Māris Domiņš par būtisku ieguldījumu Latvijas valsts robežas neaizskaramības nodrošināšanā un nelegālās imigrācijas novēršanā, labiem dienesta, kā arī darba rezultātiem Valsts robežsardzes sakaru virsnieku imigrācijas jautājumos pulkvedim Edmundam Ļuļam pasniedza Valsts robežsardzes apbalvojumu - Jubilejas zīmi „Latvijas Valsts robežsardzei 95".

Ikgadējā sanāksme notika projekta Nr. HOME/2012/EBFX/CA/2013 „Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas sakaru virsnieka punkta attīstības turpināšana Baltkrievijas Republikā un Gruzijā" ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Savienība no Solidaritātes un migrācijas plūsmu pārvaldīšanas pamatprogrammas 2007. - 2013. gadam Eiropas Ārējo robežu fonda līdzekļiem.

Projekta vispārējais mērķis ir sniegt ieguldījumu tādu pasākumu veicināšanā, kurus trešās valstīs organizē dalībvalstu kompetentie dienesti attiecībā uz trešo valstu valstspiederīgo ieceļošanu dalībvalstu teritorijās un sadarbību starp dalībvalstīm.

Atskaites sanāksme Gruzijā 21.01.2015.

Atskaites sanāksme Gruzijā 21.01.2015.

Atskaites sanāksme Gruzijā 21.01.2015.

Atskaites sanāksme Gruzijā 21.01.2015.


Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība

Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Ārējo robežu fonda atbalstu

Par publikācijas saturu atbild Valsts robežsardze

 

 

 
Kontaktpersona: Sandis Panga
e-pasta adrese:
Tālr.:67075754
 
Publicēšanas datums: 21.01.2015.
 
 
 
 
 
Jūs esat 04670966 apmeklētājs | Pēdējās izmaiņas lapā veiktas 2019.06.14

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts robežsardzi obligāta
Copyright © Valsts robežsardze 2007

Galvenā pārvalde, Rūdolfa iela 5, LV 1012.
Tālr. 67075739, 67075617, Fakss: 67075600,
e-pasts: ;