2019. gada 24. jūnijs
e-pakalpojumi
05.05.2015.

 

Projekta "Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas sakaru virsnieka punkta turpmākā attīstība Krievijā" īstenošanas gaita uz 05.05.2015.


ESavieniba.gif   Solidaritates-fonds.gif   Atgriesanas-fonds.gif

Valsts robežsardzes sakaru virsnieka Krievijā dalība starptautiskos pasākumos martā - aprīlī

2015.gada 23.-24.martā Valsts robežsardzes sakaru virsnieks piedalījies tikšanās ar Krievijas Federālā Migrācijas dienesta un Federālā Drošības dienesta amatpersonām Maskavā.
Vizītes ietvaros Krievijas puse sniedza informāciju par izmaiņām Krievijas Federālā Migrācijas dienesta struktūrā un izmaiņām Krievijas likumdošanā migrācijas jomā. Papildus, puses apmainījās ar viedokļiem par paātrinātās readmisijas piemērošanu, kā arī par no Latvijas izraidāmo ārzemnieku tranzītu caur Maskavas (Šeremetjevas) lidostu bez konvoja pavadības.

2015.gada 30.-31.martā Valsts robežsardzes sakaru virsnieks piedalījies Valsts robežsardzes un Krievijas Federālā Drošības dienesta Robežsardzes vadītāju tikšanās Sanktpēterburgā. Atbilstoši dienas kārtībai puses apmainījās ar viedokļiem par sekojošiem jautājumiem:
- situācija uz Latvijas - Krievijas Valsts robežas 2014. gadā un attīstības perspektīvas 2015. gadā;
- savstarpējās sadarbības pilnveidošana pārrobežu noziedzības apkarošanā uz Latvijas - Krievijas robežas;
- divpusējās un daudzpusējās sadarbības jautājumi, situācija un perspektīva.

Savukārt 2015.gada 20.-22.aprīlī Valsts robežsardzes sakaru virsnieks tika komandēts uz Ukrainu dalībai Igaunijas Policijas un robežsardzes pārvaldes sakaru virsnieka Ukrainā un Moldovā atskaites sanāksmē.

Igaunijas sakaru virsnieks tika nosūtīts uz Ukrainu 2014.gada pamatojoties uz projektu „Igaunijas Republikas, Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Somijas Republikas sakaru virsnieka punkta izveidošana Ukrainā un Moldovā ar atrašanas vietu Ukrainā". Igaunijas sakaru virsnieks pārstāv Igaunijas Republikas Policijas un robežsardzes pārvaldi, Latvijas Republikas Valsts robežsardzi, Lietuvas Republikas Iekšlietu ministrijas Valsts robežsardzes dienestu un Somijas Robežsardzi.

Atskaites sanāksme notika Igaunijas Republikas vēstniecības Ukrainā telpās. Sanāksmē piedalījās Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Somijas Robežsardzes iestāžu un vēstniecību amatpersonas, kā arī Ukrainas Robežsardzes un Ukrainas Migrācijas dienesta amatpersonas.
Sanāksmes laikā Igaunijas sakaru virsnieks prezentēja sakaru virsnieka darbības rezultātus 2014.-2015.gados, Valsts robežsardzes sakaru virsnieks Krievijā prezentēja informāciju par ieguldījumu cīņā ar pārrobežas draudiem un par sakaru virsnieka punkta Krievijā darbībām, savukārt Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Somijas Robežsardzes iestāžu amatpersonas prezentēja informāciju par situāciju uz valstu robežām un sadarbību ar Igaunijas sakaru virsnieku.

 


 

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība

Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Ārējo robežu fonda atbalstu

Par publikācijas saturu atbild Valsts robežsardze

 

 

 
Kontaktpersona: pāvels Šarigins
e-pasta adrese:
Tālr.:67075632

 
Publicēšanas datums: 05.05.2015.


Jūs esat 04670896 apmeklētājs | Pēdējās izmaiņas lapā veiktas 2019.06.14

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts robežsardzi obligāta
Copyright © Valsts robežsardze 2007

Galvenā pārvalde, Rūdolfa iela 5, LV 1012.
Tālr. 67075739, 67075617, Fakss: 67075600,
e-pasts: ;