2019. gada 26. jūnijs
e-pakalpojumi
15.07.2015.

 

Projekta "Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas sakaru virsnieka punkta attīstības turpināšana Baltkrievijas Republikā un Gruzijā" īstenošanas gaita uz 15.07.2015.


 

ESavieniba.gif   Solidaritates-fonds.gif   Atgriesanas-fonds.gif 

Latvijas vēstniecībā Baltkrievijā diskutē par nelegālās migrācijas apkarošanas jautājumiem

Š.g. 10. jūlijā Latvijas vēstniecība Minskā organizēja semināru Baltkrievijas un Minskā akreditēto diplomātisko misiju amatpersonām par aktuāliem nelegālās migrācijas apkarošanas jautājumiem.

Latvijas Valsts robežsardzes sakaru virsnieks Baltkrievijā pulkvedis O.Voloncevičs prezentēja analītisko pārskatu par aktuālo situāciju Baltkrievijas Republikā nelegālās migrācijas jomā, kurš sagatavots sadarbībā ar Baltkrievijas ekspertiem.

Ziņojums satur migrācijas procesu Baltkrievijā dinamikas un tendenču analīzi, kā arī sniedz ieteikumus nelikumīgās migrācijas problēmu risināšanai. Tā galvenais mērķis ir padziļināt izpratni par migrācijas jautājumiem, rast problēmsituāciju risinājumus, īstenojot pasākumus cīņai pret nelegālo migrāciju. Ziņojums būs pieejams dažādām ieinteresētām Baltkrievijas valsts institūcijām un ārvalstu diplomātiskajām misijām Minskā, un to varēs izmantot kā informatīvo materiālu, organizējot un veicot pasākumus cīņai pret nelegālo migrāciju.

Semināra laikā kā eksperti uzstājās arī Baltkrievijas Republikas Valsts robežsardzes komitejas un Baltkrievijas Pilsonības un migrācijas departamenta pārstāvji, Polijas un Gruzijas Iekšlietu ministriju sakaru virsnieki Baltkrievijā. Seminārs notika Eiropas Savienības iniciētā projekta HOME/2012/EBFX/CA/2013 "Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas sakaru virsnieka punkta attīstības turpināšanas Baltkrievijas Republikā un Gruzijā" ietvaros.

Seminārs noslēdzās ar diskusiju starp dalībniekiem. Pasākuma dalībnieki, kā pozitīvu aspektu cīņā ar nelegālo migrāciju minēja Latvijas vēstniecības konstruktīvo sadarbību ar Baltkrievijas tiesībsargājošām institūcijām. Tāpat arī veiksmīgo informācijas apmaiņu starp ES sakaru virsniekiem un ES vēstniecībām Minskā, kas sekmē iespējas savlaicīgi novērst potenciālos nelegālās migrācijas riskus ES valstīs.

Projekta realizācija 15.07.2015.

 


Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība

Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Ārējo robežu fonda atbalstu

Par publikācijas saturu atbild Valsts robežsardze

 

 

 
Kontaktpersona: Anna Davidoviča
e-pasta adrese:
Tālr.:67075792
 
Publicēšanas datums: 15.07.2015.
 
 
 
 
 
Jūs esat 04693456 apmeklētājs | Pēdējās izmaiņas lapā veiktas 2019.06.26

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts robežsardzi obligāta
Copyright © Valsts robežsardze 2007

Galvenā pārvalde, Rūdolfa iela 5, LV 1012.
Tālr. 67075739, 67075617, Fakss: 67075600,
e-pasts: ;