2019. gada 24. jūnijs
e-pakalpojumi
12.11.2015.

 

Projekta "Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas sakaru virsnieka punkta attīstības turpināšana Baltkrievijas Republikā un Gruzijā" īstenošanas gaita uz 12.11.2015.


 

ESavieniba.gif   Solidaritates-fonds.gif   Atgriesanas-fonds.gif 

Vēstniecībā Tbilisi Latvijas Valsts robežsardzes pārstāvji atskaitās par paveikto

11.novembrī Tbilisi Latvijas vēstniecībā Valsts robežsardzes sakaru virsnieki Gruzijā - pulkvedis Edmunds Ļuļs un kapteinis (dokumentu eksperts) Edgars Dokāns atskaites sanāksmē informēja par Latvijas sakaru virsnieka punkta Gruzijā paveikto.

Atklājot atskaites sanāksmi, Latvijas vēstniece Gruzijā Elita Gavele akcentēja Latvijas Valsts robežsardzes pārstāvju Gruzijā nozīmīgo ieguldījumu nelegālās imigrācijas apkarošanā. E.Gavele, pieskaroties šī projekta praktiskajiem aspektiem Gruzijā, kā lielāko prioritāti uzsvēra dokumentu pārbaudes nozīmīgumu dokumentu viltošanas samazināšanas jomā. Vēstniece pateicās Valsts robežsardzes pārstāvjiem E.Ļuļam un E.Dokānam par veiksmīgo sadarbību un sniegto atbalstu Latvijas vēstniecības Gruzijā konsulārajā darbā. E.Gavele aicināja turpināt sadarbību vienotās Šengenas zonas stiprināšanā, un izteica pārliecību par Valsts robežsardzes sakaru virsnieka punkta Gruzijā turpmākas darbības nepieciešamību.

Latvijas Valsts robežsardzes sakaru virsnieks imigrācijas jautājumos, pulkvedis E.Ļuļs, darot zināmus Latvijas sakaru virsnieku punkta Gruzijā darba rezultātus, akcentēja savstarpējās sadarbības nozīmīgumu ES ārējo robežu stiprināšanā un ikdienā darba jautājumu risināšanā. Pasākumā par aktuālo migrācijas jomā iepazīstināja arī Lietuvas Valsts robežsardzes dienesta, Igaunijas Republikas Policijas un robežsardzes pārvaldes pārstāvji, kā arī Valsts robežsardzes Sakaru virsnieks Krievijas Federācijā.

Ikgadējā sanāksmē piedalījās Latvijas Valsts robežsardzes, Lietuvas Valsts robežsardzes un Iekšlietu ministrijas Robežsardzes dienesta, Igaunijas Policijas un Robežsardzes pārvaldes amatpersonas, Somijas, Francijas, Grieķijas, Austrijas, Lietuvas, Igaunijas Gruzijā akreditētie imigrācijas sakaru virsnieki un diplomātiskā korpusa pārstāvji, Gruzijas Iekšlietu ministrijas migrācijas departamenta, Gruzijas robežpolicijas un patruļpolicijas, starptautisko organizāciju, kā arī aviokompāniju „airBaltic", „Wizz Air" pārstāvji.

Sanāksme notika projekta „Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas imigrācijas sakaru virsnieku punkta attīstības turpināšana Baltkrievijas Republikā un Gruzijā" (HOME/2012/EBFX/CA/2013) ietvaros. Projekts tiek īstenots Eiropas Savienības (ES) Solidaritātes un migrācijas plūsmu pārvaldīšanas pamatprogrammas 2007.-2013.gadam Ārējo robežu fonda ietvaros. Projektu līdzfinansē ES un tas tiek īstenots no 2014.gada janvāra.

Projekta mērķis ir sniegt ieguldījumu tādu pasākumu veicināšanā, kurus organizē ES dalībvalstu konsulārie un citi dienesti trešās valstīs attiecībā uz trešo valstu valstspiederīgo ieceļošanu dalībvalstu teritorijās un skar sadarbību starp dalībvalstīm, t.sk. imigrācijas sakaru virsnieku darbību.

Sakaru virsnieka atskaides sanāksme Tbilisi 11.11.2015.Sakaru virsnieka atskaides sanāksme Tbilisi 11.11.2015.Sakaru virsnieka atskaides sanāksme Tbilisi 11.11.2015. 


 

 


Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība

Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Ārējo robežu fonda atbalstu

Par publikācijas saturu atbild Valsts robežsardze

 

 

 
Kontaktpersona: Anna Davidoviča
e-pasta adrese:
Tālr.:67075792
 
Publicēšanas datums: 12.11.2015.
 
 
 
 
 
Jūs esat 04670979 apmeklētājs | Pēdējās izmaiņas lapā veiktas 2019.06.14

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts robežsardzi obligāta
Copyright © Valsts robežsardze 2007

Galvenā pārvalde, Rūdolfa iela 5, LV 1012.
Tālr. 67075739, 67075617, Fakss: 67075600,
e-pasts: ;