2019. gada 17. jūnijs
e-pakalpojumi
19.12.2014.

 

Projekta "Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas sakaru virsnieka punkta attīstības turpināšana Baltkrievijas Republikā un Gruzijā" īstenošanas gaita uz 19.12.2014.


 

ESavieniba.gif   Solidaritates-fonds.gif   Atgriesanas-fonds.gif 


Valsts robežsardzes sakaru virsnieks pulkvedis O.Voloncevičs Latvijas Republikas Vēstniecībā Minskā organizēja sanāksmi - semināru par robežšķērsošanas jautājumiem, nelegālās imigrācijas tendencēm un primāriem viltoto dokumentu atklāšanas paņēmieniem ar pārvadātāju pārstāvjiem - Baltkrievijas kompānijas „Beloruskije Žeļeznije Dorogi", kompānijas „ECOLINES" un „MinskTrans" darbiniekiem un pārstāvjiem. Seminārā 18. decembrī piedalījās Latvijas Republikas Vēstniecības Baltkrievijas Republikas Konsulārās nodaļas vadītāja, 2.sekretāre un Latvijas Republikas Vēstniecības Minskā darbinieki, Baltkrievijas kompānijas „Beloruskije Žeļeznije Dorogi", kompānijas „ECOLINES" un „MinskTrans" pārstāvji. Semināros:

- izskatīti jautājumi par vīzu izsniegšanu, vīzu teritoriālo derīgumu, vīzu derīguma termiņiem, ceļošanas īpatnībām ar „D" un „C" kategorijas vīzām, ceļojuma dokumentiem un robežšķērsošanu, t. sk., par pasu derīguma termiņiem, derīgām vīzām nederīgās pasēs, uzturēšanās atļaujām, atgriešanās apliecībām, lidostu tranzītu, ieceļošanu Latvijā ar Izraēlas ceļošanas dokumentu, Latvijas Republikas nepilsoņu pasēm, ES uzturēšanās atļaujām u. tml.;

- tika izskatītas jaunākās tendences ceļojuma dokumentu viltošanā un svešu/citu personu dokumentu izmantošanā;

- nodemonstrēta sagatavotā prezentācija „Šengenas vīzas viltojumi" un viltoto dokumentu apraksti, organizētas praktiskās nodarbības.

Latvijas Valsts robežsardzes sakaru virsnieks (Baltkrievijā) darbojas ES līdzfinansētā projekta HOME/2012/EBFX/CA/2013: „Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas imigrācijas sakaru virsnieku punkta attīstības turpināšana Baltkrievijas Republikā un Gruzijā", Eiropas Komisijas Ārējo Robežu Fonda Solidaritātes un Migrācijas plūsmu pārvaldības Programmas (2007-2013) ietvaros.


 

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība

Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Ārējo robežu fonda atbalstu

Par publikācijas saturu atbild Valsts robežsardze

 

 

 
Kontaktpersona: Ilze Staša
Tālr.:67075741
 
Publicēšanas datums: 19.12.2014.
 
 
 
 
 
Jūs esat 04599149 apmeklētājs | Pēdējās izmaiņas lapā veiktas 2019.06.14

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts robežsardzi obligāta
Copyright © Valsts robežsardze 2007

Galvenā pārvalde, Rūdolfa iela 5, LV 1012.
Tālr. 67075739, 67075617, Fakss: 67075600,
e-pasts: ;