2019. gada 26. jūnijs
e-pakalpojumi
18.06.2015.

 

Projekta "Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas sakaru virsnieka punkta attīstības turpināšana Baltkrievijas Republikā un Gruzijā" īstenošanas gaita uz 18.06.2015.


 

ESavieniba.gif   Solidaritates-fonds.gif   Atgriesanas-fonds.gif 

2015.gada 17.jūnijā tika organizēta sanāksme - seminārs par robežšķērsošanas jautājumiem, nelegālās imigrācijas tendencēm ar „Belavia" pārstāvjiem, kuri informēti par izmaiņām un tendencēm robežšķērsošanas jomā. Tika apspriesti jautājumi par jaunākajām tendencēm nelegālās imigrācijas jomā. Klātesošie tika informēti par nelegālās migrācijas tendencēm un riskiem, tika minēti arī citi novērojumi par migrantu modus operandi, kā arī par ceļošanas dokumentiem. Sanāksmē tika apspriesti galvenie nelegālās imigrācijas maršruti, izmantojot lidostu "Minska". Semināra darbiniekiem tika veiktas atkārtotas konsultācijas un skaidrojumi jauno Šengenas vīzas noteikumu ievērošanas jomā (lai ievērotu personu uzturēšanās nosacījumu kontroli, kā arī Šengenas vīzas uzskaites kalkulatora izmantošanas īpatnības vīzas izsniegšanas gadījumā), veiktas konsultācijas un sniegti skaidrojumi vīzas pieteikuma pieņemšanas gadījumos, ja vīzu vēlas saņemt personas no valstīm, no kurām pastāv nelegālās imigrācijas risks, veiktas konsultācijas un sniegti skaidrojumi par BLR-ES robežas šķērsošanas īpatnībām un sagatavotas dienesta mapes ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem ceļotājiem, kuri nosaka robežšķērsošanas nosacījumus (t.sk. ieceļošanas, uzturēšanās un tranzīta nosacījumi, muitas kontroles īpatnības uz ārējās robežas, personu tiesības un pienākumi, ieceļojot RKP u.c.). Semināra laikā klātesošie tika informēti par Latvijas Republikas Administratīvo pārkāpumu kodeksa normām un atbildību nelegālo imigrantu ievešanas gadījumā.

Latvijas Valsts robežsardzes sakaru virsnieks (Baltkrievijā) darbojas ES līdzfinansētā projekta HOME/2012/EBFX/CA/2013: „Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas imigrācijas sakaru virsnieku punkta attīstības turpināšana Baltkrievijas Republikā un Gruzijā", Eiropas Komisijas Ārējo Robežu Fonda Solidaritātes un Migrācijas plūsmu pārvaldības Programmas (2007-2013) ietvaros.


 

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība

Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Ārējo robežu fonda atbalstu

Par publikācijas saturu atbild Valsts robežsardze

 

 

 
Kontaktpersona: Anna Davidoviča
e-pasts: anna.davidovica@rs.gov.lv
Tālr.:67075792
 
Publicēšanas datums: 18.06.2015.
 
 
 
 
 
Jūs esat 04693390 apmeklētājs | Pēdējās izmaiņas lapā veiktas 2019.06.26

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts robežsardzi obligāta
Copyright © Valsts robežsardze 2007

Galvenā pārvalde, Rūdolfa iela 5, LV 1012.
Tālr. 67075739, 67075617, Fakss: 67075600,
e-pasts: ;