2019. gada 26. jūnijs
e-pakalpojumi
18.06.2014.

 

Projekta "Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas sakaru virsnieka punkta attīstības turpināšana Baltkrievijas Republikā un Gruzijā" īstenošanas gaita uz 18.06.2014.


 

ESavieniba.gif   Solidaritates-fonds.gif   Atgriesanas-fonds.gif 

2014.gada gada 18.jūnijā Valsts robežsardzes sakaru virsnieks Gruzijā pulkvedis Edmunds Ļuļs un Valsts robežsardzes sakaru virsnieks (eksperts) kapteinis Edgars Dokāns rīkoja atskaites sanāksmi par sakaru virsnieka punkta Gruzijā darbību projekta „Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas imigrācijas sakaru virsnieku punkta attīstības turpināšana Baltkrievijas Republikā un Gruzijā" (HOME/2012/EBFX/CA/2013) ietvaros.

Atskaites sanāksme notika Latvijas Republikas vēstniecības Gruzijā telpās. Atskaites sanāksmē piedalījās trīspusējā saprašanās memoranda partneriestāžu pārstāvji - Latvijas Valsts robežsardzes delegācija, kuru vadīja Ivars Zālītis, Valsts robežsardzes priekšnieka pirmais vietnieks, Galvenās pārvaldes priekšnieks, Lietuvas Republikas Valsts robežsardzes dienesta delegācija, kuru vadīja Sergejus Partnovas, Lietuvas Republikas Valsts robežsardzes Starptautiskās sadarbības departamenta galvēnais specialists un Igaunijas Republikas Policijas un robežsardzes pārvaldes delegācija, kuru vadīja Heigo Vija, Trīs valstu sadarbības dienesta priekšnieks. Sanāksmē piedalījās arī Gruzijā akreditētie imigrācijas sakaru virsnieki no Austrijas un Francijas, Latvijas Republikas pilnvarotā un ārkārtējā Vēstniece Gruzijā Elita Gavele, Vēstniecības Konsulārās nodaļas vadītāja Anna Valtere, Gruzijas Iekšlietu ministrijas Patruļpolicijas un Robežpolicijas pārstāvji, kā arī airBaltic un Wiz Air aviokompāniju pārstāvji Gruzijā.

Valsts robežsardzes sakaru virsnieks E.Ļuļs prezentēja sakaru virsnieka punkta Gruzijā darbības rezultātus. Atskaites sanāksmē ar prezentācijām uzstājās Lietuvas Republikas Valsts robežsardzes dienesta delegācija, Igaunijas Republikas Policijas un robežsardzes pārvaldes delegācija, kā arī Valsts robežsardzes Sakaru virsnieks Baltkrievijas Republikā un Valsts robežsardzes Sakaru virsnieks Krievijas Federācijā.

Viesi augsti novērtēja Valsts robežsardzes sakaru virsnieku profesionālās spējas un labas koleģiālās attiecības ar sadarbības partneriem un izteica pārliecību par Valsts robežsardzes sakaru virsnieku punkta Gruzijā turpmākas darbības nepieciešamību. Pateicoties sakaru virsnieku atbalstam un sniegtajai informācijai, partneriestādes efektīvāk spēj cīnīties ar nelegālo migrāciju Eiropas Savienībā.

Latvijas Valsts robežsardzes sakaru virsnieks un sakaru virsnieks (eksperts - dokumentu konsultants) (Gruzijā) darbojas ES līdzfinansētā projekta HOME/2012/EBFX/CA/2013: „Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas imigrācijas sakaru virsnieku punkta attīstības turpināšana Baltkrievijas Republikā un Gruzijā", Eiropas Komisijas Ārējo Robežu Fonda Solidaritātes un Migrācijas plūsmu pārvaldības Programmas (2007-2013) ietvaros.

 
 
 

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība

Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Ārējo robežu fonda atbalstu

Par publikācijas saturu atbild Valsts robežsardze

 

 

 
Kontaktpersona: Ilze Staša
Tālr.:67075741
 
Publicēšanas datums: 18.06.2014.
 
 
 
 
 
Jūs esat 04693477 apmeklētājs | Pēdējās izmaiņas lapā veiktas 2019.06.26

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts robežsardzi obligāta
Copyright © Valsts robežsardze 2007

Galvenā pārvalde, Rūdolfa iela 5, LV 1012.
Tālr. 67075739, 67075617, Fakss: 67075600,
e-pasts: ;