2019. gada 24. jūnijs
e-pakalpojumi
16.03.2018.

 

Projekta "Valsts robežsardzes sakaru virsnieku punktu darbības turpināšana Gruzijā un Baltkrievijā (1. posms)" realizācija uz 16.03.2018.


ESavieniba.gif     

Valsts robežsardzes sakaru virsnieka aktivitātes Gruzijā

2018. gada 16.martā Valsts robežsardzes sakaru virsnieks Gruzijā pulkvedis Edmunds Ļuļs un Valsts robežsardzes sakaru virsnieks (eksperts) kapteinis Renāts Vecelis Latvijas Republikas vēstniecībā Gruzijā (Tbilisi) rīkoja atskaites sanāksmi par sakaru virsnieku punkta Gruzijā darbību 2017. gadā, projekta Nr. VRS/IDF/2015/1 "Valsts robežsardzes sakaru virsnieku punktu darbības turpināšana Gruzijā un Baltkrievijā (1. posms)" ietvaros.

Atskaites sanāksmē piedalījās Latvijas Republikas vēstniecības Gruzijā vadītāja pienākumu izpildītāja Madara Siliņa un Latvijas Republikas Valsts robežsardzes delegācija - Valsts robežsardzes priekšnieka vietnieks (Galvenās pārvaldes priekšnieks) pulkvedis Juris Martukāns un Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Starptautiskās sadarbības pārvaldes Starptautiskās sadarbības un protokola nodaļas priekšnieks pulkvežleitnants Māris Domiņš, Gruzijā akreditētie Francijas, Grieķijas un Zviedrijas imigrācijas sakaru virsnieki, Lietuvas un Igaunijas vēstniecību Gruzijā Konsulāro nodaļu konsuli, ka arī Gruzijas Iekšlietu ministrijas Patruļpolicijas departamenta, Robežpolicijas un Imigrācijas departamenta pārstāvji.

Atskaites sanāksmes laikā Valsts robežsardzes sakaru virsnieki sniedza informāciju par paveikto 2017. gadā, informēja par gadījumiem, kad sakaru virsnieki atklāja nelegālās migrācijas gadījumus no Gruzijas virzienā uz Eiropas Savienību.

Viesi augstu novērtēja Valsts robežsardzes sakaru virsnieku sadarbības līmeni ar sadarbības partneriem un izteica nožēlu sakarā ar Valsts robežsardzes sakaru virsnieku punkta Gruzijā darbības noslēgumu ar 2018. gada 31. martu.

Sanāksmes noslēgumā Gruzijas Iekšlietu ministrijas Patruļpolicijas departamenta priekšnieka vietnieks pulkvedis Levan Matchavariani, pamatojoties uz Gruzijas Iekšlietu ministra pirmā vietnieka parakstīto pavēli, par sniegto atbalstu nelegālās migrācijas mazināšanā, Valsts robežsardzes sakaru virsniekiem pasniedza Gruzijas Iekšlietu ministrijas medaļas "Par īpašiem nopelniem".

Saskaņā ar Valsts robežsardzes 2018. gada 13. marta pavēli Nr. 377 "Par Atzinības izteikšanu", par sniegto atbalstu Valsts robežsardzes sakaru virsnieku darbības nodrošināšanai, tika apbalvoti Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas un Gruzijas sadarbības iestāžu pārstāvji.

Vizītes ietvaros Valsts robežsardzes priekšnieka vietnieks (Galvenās pārvaldes priekšnieks) pulkvedis Juris Martukāns tikās ar Gruzijas Iekšlietu ministrijas Robežpolicijas priekšnieku Teimuraz Kekelidze, Gruzijas Iekšlietu ministrijas Migrācijas departamenta priekšnieka vietnieku Mikheil Chikvaidze ES Novērošanas misijas Gruzijā (EUMM) vadītāju Erik Hoeeg, kā arī Valsts robežsardzes kontingentu EUMM misijā.

 

 

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība

Šī publikācija ir veidota ar Iekšējās drošības fonda 2014. - 2020. gadam atbalstu

Par publikācijas saturu atbild Valsts robežsardze

 


 

Kontaktpersona: Sandis Panga
e-pasta adrese: sandis.panga@rs.gov.lv
Tālr.:67075754

Publicēšanas datums: 16.03.2018. 

Jūs esat 04670941 apmeklētājs | Pēdējās izmaiņas lapā veiktas 2019.06.14

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts robežsardzi obligāta
Copyright © Valsts robežsardze 2007

Galvenā pārvalde, Rūdolfa iela 5, LV 1012.
Tālr. 67075739, 67075617, Fakss: 67075600,
e-pasts: ;